Witamy w firmie Smaki Mazowsza

 

Nasze sady położone są w malowniczej scenerii Niziny Mazowieckiej, poprzecinanej meandrami wijącej się Wisły, Pilicy i Radomki. Wokół dorzecza Królowej Polskich Rzek istnieją korzystne warunki do rozwoju rolnictwa, a zwłaszcza sadownictwa.

Dużą uwagę przykładamy do jakości i walorów smakowych oferowanych przez nas owoców. Już na etapie planowania sadu, stosownie dobieramy odmiany, aby optymalnie wykorzystać naturalne warunki. Nasze jabłka i warzywa produkujemy przede wszystkim z myślą o

konsumentach, dlatego dbamy o to, żeby plony nie

zawierały pozostałości środków ochrony roślin, a wszystkie zabiegi agrotechniczne były wykonane w odpowiednim czasie.  Sprawdzone techniki upraw w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą naszych udziałowców sprawiają, że wyprodukowane przez nas owoce i warzywa są  zdrowe i przede wszystkim smaczne.

 

Nasza Misja - Mając na uwadze jak najwyższą jakość owoców, w naszej działalności stawiamy na ciągłe doskonalenie się, inwestowanie w najnowocześniejsze technologie i coraz bardziej wyspecjalizowany sprzęt przy jednoczesnym korzystaniu z wielopokoleniowej tradycji sadowniczej od zawsze obecnej w życiu członków grupy. Celem Grupy jest podnoszenie intensywności dystrybucji owoców na coraz nowsze i bardziej wymagające rynki.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów kierujemy się kryteriami innymi niż cena czy standardowa jakość - wiemy, że coraz istotniejsze dla konsumenta stają się walory smakowe, zdrowotne, technologia wytwarzania oraz regionalne pochodzenie.

 

Czy wiesz, że

Jabłko ma również inne właściwości korzystne dla naszego zdrowia – wzmacnia serce, obniża cholesterol, działa także przeciwmiażdżycowo, zatem, przeciwdziała wszelkim dolegliwościom towarzyszącym dużej nadwadze i otyłości.